Formani deurklinken Basics LB2-19P13SFC op blind schild - Brons
Aan verlanglijst toevoegen
Gratis verzending
Geleverd binnen: 7-10 dagen
Verzending naar Nederland en België
Niet goed geld terug garantie
Voor particulieren én professionele klanten
7298 klanten beoordelen ons met een 9.6
Artikelcode: DKS1501D242BRXX0F - LB2-19P13SFC
Het ovale schild waarop deze bronzen deurklinken staan is 245 mm hoog en 45 mm breed. De greep is rond 19mm en 135 mm lang.
De bronzen deurklinken die geschikt zijn voor deuren van 38 tot 45 mm zijn geveerd en worden per paar geleverd inclusief bevestigingsmateriaal en bijhorende bijhorende stift van 8x8 mm.